MENU
klinika

Jessica Alba nuk është, kështu që as ne s’jemi

Kur mbush 40 nuk je e madhe

09.05.2021 - 10:04

Muajin e kaluar Jessica Alba mbushi 40 vjeç dhe tani e kupton vërtetë sesi është të jesh në këtë moshë. Aktorja e Hollivudit, e ftuar në “Tonight show starring Jimmy Fallon tregoi se kur ishte më e re, i dukej se në moshën 40-vjeçare do ndihej tamam e rritur.
“Është kaq e çuditshme sepse kur je e vogël, kjo moshë të duket sikur je e madhe. Dhe kur arrin këtë moshë, e kupton që është thjesht një moshë dhe ke shumë vite të tjera për të jetuar”-tha Jessica.
Aktorja prej 12 vitesh është e martuar me producentin e filmave Cash Warren dhe kanë 3 fëmijë, Honor Marie, 12 vjeçe, Haven Garner, 9 vjeçe dhe Hayes, 3 vjeç.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN