MENU
klinika

U qëllua me 4 plumba në hyrje të banesës

Kush është subjekti i OFL që i shpëtoi atentatit në Vlorë

30.05.2021 - 10:01

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e ndodhur rreth mesnatës së kaluar në Kaninë të Vlorës. Raportohet se i është bërë atentat 38-vjeçarit Edison Begaj.

Autorët e kanë pritur 38-vjeçarin në hyrje të banesës dhe e kanë qëlluar me katër plumba në këmbë, duke e lënë të plagosur.

Edison Begaj rezulton një emër i njohur për drejtësinë shqiptare, pasi është subjekt i OFL. 38-vjeçari rezulton të jetë dënuar më herët për trafik droge dhe armësh.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një nga pistat e hetimit është...

Rruga që lidh tre vrasjet nga Elbasani në Vlorë