MENU
klinika

"Vijon puna për të pritur sezonin turistik"

Rama inspekton punimet në Lungomare

02.05.2021 - 11:28

Kryeministri Edi Rama, ka ndjekur nga afër punimet në Lungomare 2 në Vlorë.

Kryeministri shprehet se puna do të vijojë pa pushim për të bërë të pritur sezonin turistik me një plazh të ri publik me 5 yje.

“Vlorë – Në Lungomare2, ku vijon puna pa pushim për ta pritur sezonin turistik, me një plazh të ri publik me 5 yje”, shkruan Rama bashkangjitur videos së publikuar.

 

Vrau kushëririn me armë gjahu pas sherrit për tokën

Gjykata jep vendimin për Kastriot Hasallën

Subashi jep lajmin e mirë për qytetarët

Merr fund emergjenca mjedisore në Fier

Ja si pritet të jenë temperaturat përgjatë gushtit!

Sot termometri shënon 41 gradë në qarkun e Beratit

Zjarri i Karaburunit po i drejtohet banesave

Situatë alarmante në Dukat-Fushë

“Ferri” rikthehet në dielën

Temperaturat sot dhe nesër ulen me dy gradë