MENU
klinika

Çfarë po i tregon me gisht?!

Rama publikon foto me Zahon nga Vunoi!

02.05.2021 - 07:48

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele me një foto të veçantë me djalin e vogël, Zaho.

Rama shihet teksa e ka kapur përdore Zahon, ndërsa shfaqet duke i treguar me gisht lapidarin për dëshmorët e fshatit Vuno.

Zaho e ka shprehur dashurinë e tij për Vlorën në mitingun e fundit elektoral të PS, ku mori mikrofonin dhe tha se “Unë e dua Vlorën”, kështu që kryeministri Rama ka zgjedhur t’ia tregojë gjithë këtë zonë të Shqipërisë.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNVrau kushëririn me armë gjahu pas sherrit për tokën

Gjykata jep vendimin për Kastriot Hasallën

Subashi jep lajmin e mirë për qytetarët

Merr fund emergjenca mjedisore në Fier

Ja si pritet të jenë temperaturat përgjatë gushtit!

Sot termometri shënon 41 gradë në qarkun e Beratit

Zjarri i Karaburunit po i drejtohet banesave

Situatë alarmante në Dukat-Fushë

“Ferri” rikthehet në dielën

Temperaturat sot dhe nesër ulen me dy gradë