MENU
klinika

Policia: Kunatës së tij ai…

Tentoi të përdhunonte një grua, në pranga 45-vjeçari

27.05.2021 - 11:56

Një 45-vjeçar nga Tërpani i Poliçanit u arrestua nga policia për ngacmim seksual.

Sipas bluve, ai është denoncuar pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 37-vjeçare.

Gjithashtu ky shtetas, bëjnë me dije blutë në rrugë zyrtare, ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj kunatës së tij, shtetases E. Q.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Stacionin e Policisë Poliçan u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit F. Q., 45 vjeç, banues në Tërpan, Poliçan, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 37-vjeçare.

Gjithashtu ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj kunatës së tij, shtetases E. Q.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN