MENU
klinika

Çfarë ka ndodhur?

Agjentët zbarkojnë me urgjencë në portin e Durrësit

26.06.2021 - 21:53

Agjentët e antidrogës janë duke kryer kontrolle në Portin e Durrësit për shkak të dyshimeve për lëndë narkotike.

17 kilogramë heroinë janë sekuestruar në portin e Durrësit pasditen e së shtunës. Sipas informacioneve paraprake droga është gjetur brenda një kamioni, por nuk dihet poseduesi dhe dyshohet se kishte si destinacion Italine.

Kujtojmë se në mënyrë të vazhdueshme në portin e Durrësit janë sekuestruar sasi të mëdha droge.