MENU
klinika

Emri

Aksident me vdekje në Memaliaj, humb jetën një 56-vjeçar

16.06.2021 - 10:33

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Memaliaj, me pasojë vdekjen e një personi.

Ngjarja është shënuar në fshatin Krahës, ku ka humbur jetën një 56-vjeçar.

Viktimë ka mbetur shtetasi Adem Hada.

Ai ka qenë duke lëvizur me motor në rrugën Krahës-Zhulaj dhe dyshohet se ka dalë nga rruga, duke humbur jetën.

“Mbi 200 forca për të shuar zjarret në Vlorë”

Peleshi: Shtetet fqinje por nuk mund të na përgjigjen

Policia identifikon dy nga autorët të dyshuar për vënien e zjarrit

Shuhen flakët në disa zona në Gjirokastër

Sot 3 helikopterë për shuarjen e flakëve

Mblidhet Komiteti i Mbrojtjes Civile

Manastirliu në qendrën shëndetësore në Sarandë

“Sot mbërrijnë 50.000 doza të vaksinës Pfizer”

Shpërthimi i bombolës në Velipojë

Pas dy vajzave ndërron jetë edhe nëna