MENU
klinika

Fqinjët e gjejnë të varur brenda banesës

E moshuara i jep fund jetës në Berat

16.06.2021 - 12:20

Një 76-vjeçare nga Berati i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvaruar brenda banesës. Gazetarja Eneida Petova raporton për “BalkanWeb” se e moshuara N. Pjetri jetonte e vetme në banesën e saj në lagjen Kala, pasi dy djemtë e saj jetonin në Kanada prej vitesh.

Kanë qenë komshinjtë, ata që e kanë parë gruan pa jetë dhe të varur me litar në dhomën e gjumit. Nuk dihen ende shkaqet e vetëvarjes, ndërkohë që sipas komshinjve ajo ndihej e vetmuar.

Berat/Informacion paraprak

Më datë 16.06.2021, rreth orës 10:15, në lagjen “Kala”, Berat, është gjetur e vetëvarur​ në banesë nga fqinjët, pa shenja jete shtetasja N.P., 76 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Rreziku më i madh është sot pasdite”

IGJEUM tregon katër qarqet problematike

Përplasje fizike mes pjesëtarëve të disa fshatrave

Ndërtimi i Ujësjellësit në burimin e Sinecit fut në sherr banorët

Vrau kushëririn me armë gjahu pas sherrit për tokën

Gjykata jep vendimin për Kastriot Hasallën

Subashi jep lajmin e mirë për qytetarët

Merr fund emergjenca mjedisore në Fier

Ja si pritet të jenë temperaturat përgjatë gushtit!

Sot termometri shënon 41 gradë në qarkun e Beratit

Zjarri i Karaburunit po i drejtohet banesave

Situatë alarmante në Dukat-Fushë