MENU
klinika

Si e pritën fëmijët lidhjen e re të saj?

J.LO e lumtur me Ben Affleck

10.06.2021 - 10:46

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po kalojnë një kohë të mirë me njëri-tjetrin por janë të fokusuar më shumë tek mirëqenia e fëmijëve të tyre. Një burim është shprehur për “Entertainment Tonight” se veçanërisht Lopez, është përqendruar më shumë tek fëmijët duke pasur parasysh ndarjen e saj të fundit me Alex Rodriguez.

Jennifer Lopez, Ben Affleck back together: The really strange thing about their relationship history.

Burimi shton se fëmijët e Lopez “thjesht duan që nëna e tyre të jetë e lumtur. Fëmijët e saj gjithmonë kishin një kohë të shkëlqyer me A-Rod dhe ishte shumë përfshirës, mbështetës dhe i ndjeshëm ndaj nevojave të tyre.” Burimi thekson se këngëtarja “gjithmonë do të ketë një hapësirë në zemrën e saj për A-Rod, por në këtë pikë, ajo ka ecur përpara.”

Lopez dhe Affleck, të cilët fansat iu referohen si “Bennifer” kur u takuan fillimisht, kohët e fundit ringjallën romancën e tyre pasi i dhanë fund fejesës e tyre në 2004.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN