MENU
klinika

Fishek në zyrë

Kërcënohet prokurori i Përmetit

11.06.2021 - 11:12

Prokurori i Përmetit Asllan Bajrami është kërcënuar nga persona të paidentifikuar.

Ai ka bërë kallëzim në polici, ku ka thënë se në dritaren e zyrës së tij ka gjetur fishek arme.

Besohet se fisheku është lënë si mesazh për prokurorin Bajrami.

Po kështu, prokurori ka thënë se gjatë ditëve të fundit ka marrë thirrje në celular nga numra privatë dhe të panjohur.

Pas denoncimit të prokurorit Asllan Bajrami, policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje.

Grupi hetimor do të verifikojë kamerat e sigurisë në zonë për të parë nëse janë fiksuar personat që ka lënë fishekun në dritaren e zyrës së prokurorit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"Flakët e zjarrit rrezikuan banorët e Dukatit"

Ministria e Mbrojtjes: 500 efektivë të FA në terren

“Mbi 200 forca për të shuar zjarret në Vlorë”

Peleshi: Shtetet fqinje por nuk mund të na përgjigjen

Policia identifikon dy nga autorët të dyshuar për vënien e zjarrit

Shuhen flakët në disa zona në Gjirokastër

Sot 3 helikopterë për shuarjen e flakëve

Mblidhet Komiteti i Mbrojtjes Civile

Manastirliu në qendrën shëndetësore në Sarandë

“Sot mbërrijnë 50.000 doza të vaksinës Pfizer”

Shpërthimi i bombolës në Velipojë

Pas dy vajzave ndërron jetë edhe nëna