MENU
klinika

Zgjedhjet e 25 Prillit

Kryesia e PD-së mblidhet të premten, ja çfarë pritet të diskutohet

16.06.2021 - 21:25

Kryesia e Partisë Demokratike do të mblidhet ditën e premte për miratimin e metodologjisë së analizës për masakrën zgjedhore të 25 prillit.

Lajmi është konfirmuar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar anëtarë të Kryesisë,

Ditën e premte, datë 18 Qershor 2021, ora 11:00, do të zhvillohet mbledhja e Kryesisë së Partisë, me këtë Rend Dite:

  1. Miratimi i metodologjisë së analizës në nivel Qarku, Dege, Grupseksioni dhe Seksione për maskrën zgjedhore të 25 Prill.
  2. Thirrjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë më datë 17 Korrik 2021, dhe miratimi i rendit të ditës së Kuvendit.

Me respekt,

Sekretari i Përgjithshëm

Gazment Bardhi

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Basha: Në shtator nisim fushatën drejt fitores

Kryesia dhe Këshilli Kombëtar i PD miraton Komisionin e Vlerësimit