MENU
klinika

Në orët e para të mëngjesit

Mirditë, i moshuari vetëvritet me armë gjahu në banesë

14.06.2021 - 12:26

Një 71-vjeçar është vetëvrarë me armë gjahu në Mirditë.

Ngjarja është regjistruar rreth orës 04:25 të mëngjesit të kësaj të hëne, 14 qershor, në fshatin Rreth i Epërm.

“Në  banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi M.N.,71  vjeç” njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Ishte në muajin e shtatë të shtatzënisë!

Ataku në zemër i merr jetën në moshë të re laborantes

Po peshkonte me gjenerator në Drin

Humb jetën 56-vjeçari në Bulqizë

Pushuesi nga Kosova: Mu deshën dy orë për 25 km rrugë

Sezoni turistik “bllokon” rrugët e qarkut të Lezhës

U mbyt pak ditë më parë në lumin Buna

Gjendet trupi i pajetë i 12-vjeçares

Qytetarët nga Kosova dynden drejt Shqipërisë

Fundjava/ Fluks në në aksin Milot-Lezhë

Nga Rana e hedhur e deri në Kune

Temperaturat e larta, Shëngjini plot me pushues