MENU
klinika

Kryeministri Rama ndan pamjet mahnitëse

“Foto nga grykëderdhja e lumit Shkumbin”

20.06.2021 - 10:07

Kryeministri Edi Rama siç dhe e ka bërë traditë tashmë ka zgjedhur që këtë të dielë ta nisë me një foto nga një tjetër “pjesë”, e vendit.

Rama përmes një fotoje të postuar në profilin e tij, ka zgjedhur pamjet nga grykëderdhja e lumit Shkumbin në Bashtovë.

Mirëmëngjes me këtë panoramë nga grykëderdhja e lumit Shkumbin në Bashtovë“, shkruan kryeministri krahas fotos.

Subashi jep lajmin e mirë për qytetarët

Merr fund emergjenca mjedisore në Fier

Ja si pritet të jenë temperaturat përgjatë gushtit!

Sot termometri shënon 41 gradë në qarkun e Beratit

Zjarri i Karaburunit po i drejtohet banesave

Situatë alarmante në Dukat-Fushë

“Ferri” rikthehet në dielën

Temperaturat sot dhe nesër ulen me dy gradë