MENU
klinika

Përqafime, puthje dhe duartrokitje

Si e pritën deputetët shkarkimin e Ilir Metës

09.06.2021 - 18:31

Deputetët e maxhorancës dhe jo vetëm janë parë të qeshur pas numërimit të votave për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.

Halit Valteri i cili në këtë mandat ndodhej në radhët e opozitës por më pas kandidoi për PS-në ka pozuar mjaft i lumtur në drejtim të kamerës.

Ndërkohë deputetët e tjerë janë afruar pranë njëri tjetrit duke biseduar.