MENU
klinika

“Djali i shqiponjave”

I dashuri i Dua Lipës u tregon të huajve për Skënderbeun

25.07.2021 - 11:00

Prej dy ditësh Dua Lipa bashkë me familjen e saj ndodhet në Shqipëri.  Gjithashtu së bashku me të është edhe partneri i saj, Anwar Hadid i cili mesa duket e ka pëlqyer Shqipërinë dhe nuk ka nguruar që ta publikojë në rrjetet sociale.

Së fundmii Anwar së bashku me Duan vizituan Kalanë e Krujës. Ai ka publikuar në Instagram një foto nga skulptura e Skëndërbeut dhe shkruan se ai është djali i shqiponjave dhe më i madhi i vendit në Shqipëri.

Gjithashtu ai ka postuar edhe në foto të flamurit të Skëndërbeut me shqiponjat dykrenore.

Dua mbërriti në Shqipëri për të parë nga afër punimet që po zhvillohen për mobilimin e kopshtit me fondet që janë mbledhur nga shqitja e bluzave “Lutu për Shqipërinë”, një inciativë kjo e marrë nga vetë këngëtarja dhe nga miqtë e saj.

222508841 301829691699788 6005032944976053216 n
220655690 174306227970771 8991685261198717849 n