MENU
klinika

Publikohet foto

Dua Lipa dhe Greg Rama, pushime së bashku në jug të vendit?

28.07.2021 - 16:21

Dua Lipa dhe familja e saj vijojnë pushimet në Shqipëri. Pas vizitës në Tiranë, ata janë zhvendosur në jug tashmë prej dy ditësh.

Së fundmi, djali i kryeministrit Edi Rama, Greg ka postuar në rrjetet sociale foto me Dua-n dhe babanë e saj Dukagjinin.

Me siguri familja Lipa janë duke shijuar disa pushime të paharruara buzë Jonit, në statusin e të ftuarve specialë të familjes kryeministrore.