MENU
klinika

Dikur u përfolën si të dashur

Dua Lipa dhe Ledri takohen bashkë me Poem, si miq të mirë

24.07.2021 - 11:18

Dikur u përfolën si të dashur, vite më parë kur Dua nuk ishte ende në suksesin e saj sot.

Përgjatë vizitës së saj në Tiranë, superstari ka gjetur kohën që të takohet edhe me Ledri Vulën dhe vajzën e tij Poem Blu dhe siç duket nga buzëqeshjet në foto ende ruajnë një miqësi të mirë.

tiranapost.al