MENU
klinika

U bë nënë për herë të dytë

Elita Rudi zbulon kur do të rikthehet në ekran

26.07.2021 - 11:20

Elita Rudi është shkëputur prej disa kohësh nga ekrani pas ardhjes në jetë të fëmijës së saj të dytë.

Moderatorja e njohur mirëpriti vajzën me emrin Bota në fillim të muajit Mars. Ajo dhe Gjiko kanë dhe një djalë, Zërin.

Së fundmi, gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në rrjete sociale, Elita i është përgjigjur pyetjeve të tyre. Mes të tjerash, moderatorja ka treguar se në shtator do t’i rikthehet ekranit por nuk zbuloi për çfarë projekti bëhet fjalë.