MENU
klinika

Më shpejt nga ç'prisnim

Elvana Gjata zbulon detaje të reja nga dueti i ri

21.07.2021 - 18:55

Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Këngëtarja shqiptare ka publikuar se disa sekuenca nga klipi i këngës me titull “Papa”do të publikohet ditën e premte.

Elvana ka qenë mjaft aktive me projekte këtë verë dhe ko të jetë kënga e tretë që do të sjellë. Pas suksesit të këngës “Loti”, Elvana publikoi dhe bashkëpunimin me Ylli Limanin. Ata sollën dy këngë në një me titull “E di x Marre”.