MENU
klinika

Forumi i Prespës

Rama në Ohër/ Në tryezë ballë për ballë me Kurtin dhe Ali Ahmetin

02.07.2021 - 11:39

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur në Ohër për dialogun e ”Forumit të Prespës”.

Ai me të shkuar aty ka takuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin dhe kryetarin e BDI në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmetin.

Madje Rama ka ndarë dhe dy foto, në njërën prej të cilëve përqafohet me Ahmetin.

Si u zbulua plani nga Shërbimet Sekrete të Greqisë

Parandalohet ekzekutimi i Zoran Zaev

"Një mandat të mbarë"

Ali Ahmeti uron kryeministrin Rama

Mbledhja e parë e përbashkët qeveritare

Sot mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës dhe M. së Veriut

Çfarë shkruajti shtypi gjerman?

DW: Ballkani drejt pasigurisë pa Merkelin?

Von der Leyen njofton vizitën në Ballkan

“Do përçoj angazhimin tonë për anëtarësimin në BE”