MENU
klinika

Kishte dalë për peshkim, por nuk u kthye më

Gjendet i mbytur në lumin Osum 45-vjeçari

03.07.2021 - 12:21

Një 45-vjeçar nga Berati është gjetur i mbytur në lumin Osum. Sipas News24 bëhet fjalë për shtetasin Ilir Mejdani, i cili kishte dalë për peshkim, por nuk ishte kthyer më.

Mësohet se burri u gjet i mbytur në afërsi të Urës së Goricës, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Policia dhe grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur ngjarjen.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"E kishte grua të dytë, më shumë më dhimbset ajo!"

Flasin familjarët e çiftit Rrasa nga Divjaka

Operacioni “Bregdeti Ynë"

IKMT shemb objektin pa leje në Orikum

“Shqipëria bëhet me tri hekurudha”

Balluku: Porti i Vlorës do të kthehet në port jahtesh

"Brenda 5 viteve do kemi autostradën Muriqan-Fier"

Rama: Do të ndërtojmë 4 porte turistike

Arrestohen 4 persona, mes tyre ‘koka’ e grupit

Goditet baza e prodhimit dhe trafikut të kanabisit në Sarandë