MENU
klinika

Fotot dhe videot duke shëtitur bëjnë xhiron e rrjetit

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck pushime në Capri

28.07.2021 - 16:14

Pasi festoi në fundjavë ditëlindjen e 52-të në Saint-Tropez të rivierës franceze, Jennifer e 48 vjeçari Ben, erdhën me mega-jahtin e tyre në Itali nga një port në Monaco.

Ata janë fotografuar nga njerëzit e thjeshtë e paparacët teksa ecin dorë për dore. Dhe çfarë ndodhi më tej? Njerëzit i njohën dhe filluan t’i ndjekin e thërrasin.

J.Lo kishte vendosur një kapele të bardhë të madhe për t’u fshehur, ndërsa Ben syze.