MENU
klinika

Para miliona fansave

Jennifer Lopez pranon lidhjen me Ben Affleck

25.07.2021 - 10:58

Përmes një fotoje mbrëmjen e djeshme Jennifer Lopez konfirmoi lidhjen e shumëpërfolur me Ben Affleck.

Me rastin e 52-vjetorit të lindjes së saj, Lopez postoi në Instagram një foto përmes së cilës pranoi marrëdhënien me aktorin e famshëm.

Jennifer dhe Ben shihen teksa shkëmbejnë puthje pasionante në buzë, puthje e cila i vuri vulën marrëdhënies së tyre.

Prej muajsh dyshja u përfolën se janë bashkë dhe më të lumtur se kurrë. Me rastin e ditëlindjes së divës së muzikës, ata janë arratisur bashkë drejt Francës për të festuar në privatësi të plotë.

Screenshot 1 36