MENU
klinika

Mori fund armiqësia?

Noizy dhe Getoar Selimi “bashkë” në të njëjtën skenë

27.07.2021 - 10:25

Noizy dhe Getoar Selimi nuk kanë patur raporte të mira si kolegë dhe diss-et ndaj njëri-tjetrit nuk kanë munguar. Ndërsa kanë kaluar shumë vite, edhe këtë verë, Noizy këndoi një diss ndaj liderit të dikurshëm të “Babastars”.

Megjithatë, kjo nuk do të thotë se ata nuk do të ndajë të njëjtën skenë.

Në muajin Shtator, dy reperët do të ngjiten në të njëjtën skenë për të kënduar për fansat e tyre. Ata do të jenë të pranishëm në “Alba Festival”, një koncert që mbahet për të gjithë shqiptarët që jetojnë jashtë.

Eventi do të mbahet në Zvicër mes datave 4 e 5. Nuk ka ndodhur që dy artistët të ngjiten në të njëjtën skenë dhe nuk e dimë se si e kanë pritur këtë fakt.