MENU
klinika

Një i ndaluar në Lazarat

Operacioni ndërkombëtar, RENEA kontrolle gjatë natës

02.07.2021 - 09:57

Të tjera detaje bëhen të ditura për operacionin ndërkombëtar në disa vende, që çoi në 38 urdhër-arreste në kuadër të goditjes së një rrjeti trafiku droge e të akuzuar për pastrim parash.

RENEA ka zhvilluar kontrolle gjatë natës në Gjirokastër ku është ndaluar një person në Lazarat.

Mësohet se është ndaluar nga policia shtetasi I.G.

Operacioni vijon ende, teksa paraditen e sotme pritet të ketë një konferencë për mediat online mes drejtuesve të policisë shqiptare, të Europol dhe prokurorive italiane.

Operacioni “Bregdeti Ynë"

IKMT shemb objektin pa leje në Orikum

“Shqipëria bëhet me tri hekurudha”

Balluku: Porti i Vlorës do të kthehet në port jahtesh

"Brenda 5 viteve do kemi autostradën Muriqan-Fier"

Rama: Do të ndërtojmë 4 porte turistike

Arrestohen 4 persona, mes tyre ‘koka’ e grupit

Goditet baza e prodhimit dhe trafikut të kanabisit në Sarandë