MENU
klinika

Ndjek vetëm...

Pas tre vitesh, Kanye West rikthehet në Instagram!

23.07.2021 - 09:25

Reperi Kaney West është rikthyer në Instagram, pas tre vitesh mungesë. Rikthimi i tij në platformë bëri dhe më shumë bujë për faktin se ai ndjek vetëm një person, ish-bashkëshorten e tij Kim Kardashian.

Kanye ka postuar disa foto, mirëpo njëra mori vëmendjen e fansave pasi shihet me një varëse e cila ka emrat e fëmijëve të tij.

Sipas TMZ, rikthimi është bërë për qëllime marketingu pasi reperi publikon këto ditë albumin e tij “Donda”, titulluar kështu në nder të emrin të nënës së ndjerë.