MENU
klinika

"Do të shkurtojë me 3 orë rrugën"

Rama publikon pamjet nga punimet në Kardhiq-Delvinë

31.07.2021 - 11:00

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje nga punimet për hapjen e tunelit të Skërficës në rrugën Kardhiq-Delvinë.

Në videon e publikuar në Facebook, Rama shkruan se përfundimi i kësaj vepre infrastrukturore shkurton me 3 orë rrugën nga Tirana në Sarandë.

 

 

 

(BalkanWeb)

"E kishte grua të dytë, më shumë më dhimbset ajo!"

Flasin familjarët e çiftit Rrasa nga Divjaka

Operacioni “Bregdeti Ynë"

IKMT shemb objektin pa leje në Orikum

“Shqipëria bëhet me tri hekurudha”

Balluku: Porti i Vlorës do të kthehet në port jahtesh

"Brenda 5 viteve do kemi autostradën Muriqan-Fier"

Rama: Do të ndërtojmë 4 porte turistike

Arrestohen 4 persona, mes tyre ‘koka’ e grupit

Goditet baza e prodhimit dhe trafikut të kanabisit në Sarandë