MENU
klinika

Kontrolle në dhomat e të paraburgosurve

Rreth 100 efektivë nga Tirana “zbarkojnë” në Vlorë

11.07.2021 - 12:38

Rreth 100 efektivë të mbërritur nga Tirana, mes të cilëve edhe nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë, kanë ushtruar këtë të diel kontrolle në paraburgimin e Vlorës.

Nuk dihet ende arsyeja e kontrolleve të ndërmarra nga efektivët e policisë. Megjithatë mësohet se kontrollet janë përqendruar në dhomat të paraburgosurve ku është kërkuar për sende të paligjshme.

Ndërkaq bëhet me dije se kontrollet kanë zgjatur për afro një orë.

"E kishte grua të dytë, më shumë më dhimbset ajo!"

Flasin familjarët e çiftit Rrasa nga Divjaka

Operacioni “Bregdeti Ynë"

IKMT shemb objektin pa leje në Orikum

“Shqipëria bëhet me tri hekurudha”

Balluku: Porti i Vlorës do të kthehet në port jahtesh

"Brenda 5 viteve do kemi autostradën Muriqan-Fier"

Rama: Do të ndërtojmë 4 porte turistike

Arrestohen 4 persona, mes tyre ‘koka’ e grupit

Goditet baza e prodhimit dhe trafikut të kanabisit në Sarandë