MENU
klinika

Në gjendje të rëndë

Shpërthen bombola e gazit në Velipojë, plagosen 4 persona

04.07.2021 - 10:46

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Velipojë, pas masakrës me katër të vrarë.

Ka shpërthyer një bombol gazi në një hotel, duke bërë që zjarri të përfshijë pjesëtarët e familjes, që janë pronarë të këtij biznesi.

Nga zjarri janë dëmtuar tre vajza dhe një fëmijë, të cilët kanë pësuar djegie të konsiderueshme dhe ndodhen në gjendje të rëndë.

Mësohet se të lënduarit janë transportuar drejt Spitalit Rajonal të Shkodrës, ndërsa priten informacione të tjera në vijim mbi gjendjen e tyre shëndetësore.