MENU
klinika

Kishin mbjellë drogë pranë banesave

Vihen në pranga dy shtetas në Tepelenë

22.07.2021 - 10:17

2 persona janë vënë në pranga në Tepelenë, për kultivim të lëndëve narkotike.

Fatmir Bejko, 57-vjeçar dhe Tomorr Bejko, 44 vjeç, banues në fshatin Dukaj, janë arrestuar në flagrancë pasi, pasi kanë tentuar të kultivojnë bimë narkotike në afërsi të banesave të tyre.

Materialet për shtetasit e mësipërm i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

"E kishte grua të dytë, më shumë më dhimbset ajo!"

Flasin familjarët e çiftit Rrasa nga Divjaka

Operacioni “Bregdeti Ynë"

IKMT shemb objektin pa leje në Orikum

“Shqipëria bëhet me tri hekurudha”

Balluku: Porti i Vlorës do të kthehet në port jahtesh

"Brenda 5 viteve do kemi autostradën Muriqan-Fier"

Rama: Do të ndërtojmë 4 porte turistike

Arrestohen 4 persona, mes tyre ‘koka’ e grupit

Goditet baza e prodhimit dhe trafikut të kanabisit në Sarandë