MENU
klinika

Njoftimi i policisë

Vlorë, burri 50 vjeçar hidhet nga pallati, ndërron jetë

26.07.2021 - 10:37

Një 50 vjeçar, ende i paidentifikuar nga Policia, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Vlorë. Ai është vetëhedhur nga lartësia e një pallati në qytetin bregdetar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 06.30 të mengjesit.

“Më datë 26.07.2021, rreth orës 06:30, në lagjen “Osman Haxhiu”, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një pallati, një shtetas ende i pa identifikuar, rreth 50 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijin punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit”, njofton Policia.