MENU
klinika

Çifti më i ri i showbizzit

Zendaya kapet mat me aktorin e njohur

03.07.2021 - 10:01

Zendaya dhe Tom Holland janë kapur mat së bashku duke konfirmuar kështu thashethemet që kanë qarkulluar se kanë nisur një romancë. Dyshja e famshme u fotografuan duke u puthur në makinë në Los Angeles të enjten.

Thashethemet për një lidhje kanë nisur që kur dyshja luajti në “Spider-Man: Homecoming” në vitin 2017. Megjithëse asokohe e mohuan, një burim tha për revistën “People”, tha se ishin në të vërtetë së bashku por zgjodhën ta mbanin private lidhjen.

Holland dhe Zendaya tani janë duke pritur filmin e ri ‘Spider-Man: No ëay Home’, i cili thuhet se do të dalë në kinema më 17 dhjetor 2021.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Korriku në kinema

Mos i humbni këta 10 filma…