MENU
klinika

Ja sa ka ndryshuar legjenda e humorit!

Shikoni si është bërë sot Mr.Bean!

13.08.2021 - 12:13

Figura e Mr. Bean nuk do të “vdesë” kurrë! Edhe pse aktori Rowan Atkinson ka reshtur së luajturi rolin e tij më identifikues ai nuk është ndarë nga kinemaja.

Rowan po bën xhirime për një serial të ri në Netflix “Man Vs Bee” dhe shihet me flokë të gjata dhe të thinjura e me një këmishë të kuqe me kuadrata.

Aktori ishte duke filmuar një skenë të oborrit të burgut, ndërsa edhe përqafohej me vajzën e tij në film. Seriali “Man Vs Bee” u krijua nga Rowan dhe Will Davies, e do të ketë nga 10 episode, që ë do jenë nga 10 minuta.

Pamja e tij është krejt ndryshe nga sa jemi mësuar: