MENU
klinika

Dropull

Zjarr në kodrat e fshatit Radat në kufi me Greqinë

12.08.2021 - 14:15

Një tjetër vatër zjarri në vend.

Mësohet se zjarri ka rënë në kodrat e fshatit Radat në kufi me Greqinë dhe dyshohet se u vendos nga dy barinj.

Forcat zjarrfikëse janë nisur drejt vendit të ngjarjes, teksa ndërhyrja me mjete është e vështirë.