MENU
klinika

Jennifer Aniston surprizon

Aktorja përçmon televizionin

10.09.2021 - 07:17

Jennifer Aniston dhe Reece Witherspoon bënë një paraqitje surprizë në shfaqjen e së mërkurës në “The One Show”, por intervista ekskluzive nuk shkoi saktësisht siç ishte planifikuar. Ish-ylli i “Friends”, 52-vjeçarja Jennifer, dhe aktorja 45-vjeçare Reece, zbukuruan ekranet televizive britanike përpara serisë së tretë të serialit të tyre të suksesshëm të Apple TV, “The Morning”.

Ndërsa shikuesit e kënaqur u sintonizuan për të mësuar thashetheme nga dyshja, Jennifer arriti t’i surprizojë me një koment që ka bërë. Në fillim të shfaqjes, Zoe Ball dhe Jermaine Jenas pranuan se ishin përgatitur për bisedën ekskluzive prej ditësh.

Ndërkohë, fansat e aktores shumë të njohur, Jennifer, nuk mund të mos ndjenin se ajo, e cila u bë e famshme si Rachel Green në “Friends”, dukej se ishte paksa e zymtë gjatë bisedës së shkurtër. Zoe pyeti Jennifer nëse ajo do të gëzonte apo jo një karrierë në televizion ashtu si personazhi i saj Alex Levy, në dramën e suksesshme.

Në përgjigje, Jennifer këmbënguli në faktin që ajo përçmonte të gjithë formatin e televizionit të drejtpërdrejt, së bashku me mëngjeset e tij të hershme, duke e krahasuar punën me një ndërrim varrezash.

Përpara rolit të saj kryesor në program, Jennifer mori një përvojë të dorës së parë kur punoi prapa një prej shfaqjeve më të mëdha televizive të drejtpërdrejta në SHBA, “Good Morning America”. Duket se komentet e Aniston lidhur me televizionin nuk janë pëlqyer aspak nga fansat. Ndërkohë, kujtojmë se ditën e djeshme ajo erdhi me një tjetër projekt, që nuk kishte aspak lidhje me aktrimin.