MENU
klinika

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi

Çfarë u zbulua nga ekzaminimi i kamerave në dhomë?

17.09.2021 - 12:21

Kanë kaluar pothuajse 4 muaj nga nata e 11 majit, kur Babis Anagnostopoulos dhe të gjitha çështjet e paqarta të çështjes fillojnë të sqarohen.

Autoritetet greke kanë prova të mjaftueshme për të zbarthur të plotë gjithë çfarë ka ndodhur natën fatale që Babis Anagnostopoulos vrau bashkëshorten e tij, 20-vjeçaren Caroline Crouch.

Pas urdhrit të autoriteteve gjyqësore, Policia greke ka ekzaminuar edhe njëherë kameran që ndodhej në dhomën e ndenjes të shtëpisë në “Glyka Nera”.

Sipas mediave greke, hetuesit kanë ekzaminuar orarin e kamerave duke i lidhur me telefonatat kërcënuese që mori psikologia e çiftit, gjithashtu po ushtrohen kontrolle edhe në lëvizjet e tij bankare

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Makina e dyshimtë, misteri dhe pyetjet pa përgjigje

“Bomba” për vrasjen e Caroline

"Do doja të kthehesha në kohë, unë e dashuroja"

Bashkëshorti i cili vrau studenten në Greqi flet për mediat