MENU
klinika

Informacionet paraprake mbi ngjarjen e rëndë

Humb jetën në spital pas operacionit 23-vjeçarja në Vlorë

23.09.2021 - 13:13

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në mbrëmje në Vlorë, ku një 23-vjeçare ka ndërruar jetë në spital pas një operacioni.

Korrespondenti i Panorama.al bën me dije se vajza kishte infeksion në bark dhe gjatë operacionit ka kaluar në gjendje shoku, duke ndërruar për pasojë jetë.

Burime bëjnë me dije se 23-vjeçarja kishte shkuar me urgjencë mëngjesin e djeshëm në spital në gjendje të rëndë.

Dyshohet për vrasës me pagesë. Lihen të lirë 23 të shoqëruar

Shpallen në kërkim 2 persona për ekzekutimin e Demir Backës

23 vite më parë i vranë motrën dhe bashkëshortin e saj

Ekzekutimi i biznesmenit në Fier/ Dyshohet për konflikte pronësie

Dështimi i kultivimit të domates

Balla takim me fermerët në Roskovec

U largua pasi përplasi e mori zvarrë viktimën

Arrestohet autori i aksidentit të rëndë në Berat