MENU
klinika

Shfaqen për herë të parë bashkë!

Justin & Hailey rrëmbyen shikimet në MET GALA 2021

14.09.2021 - 11:23

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin Bieber u shfaqën dje për herë të parë bashkë në eventin e MET GALA 2021. Ata tashmë kanë 3 vite që kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, por vetëm pak herë i kemi parë bashkë nëpër tapete të kuq.

Dihet tashmë se Justin ka pasur probleme me ankthin dhe me sëmundjen “lyme” . Këngëtari kanadez e ka shfaqur haptaz mos pëlqimin e tij për eventet e VIP-ave.
Ama kësaj here, mesa duket vendosi të paraqitet me “bae”-n e tij të zemrës.

Justin erdhi i veshur me markën e tij Drew House, ndërsa Hailey u shfaq shumë elegante me Saint Laurent.

Justin një ditë më parë triumfoi në “MTV Video Music Awards” me “Artisti i vitit” dhe “Kënga më e mirë pop” për “Peaches”. Teksa pranoi çmimin “MTV Video Music për këngën më të mirë pop, Justin falenderoi familjen e tij përfshirë Hailey-n të cilës iu referua me pseudonimin e ëmbël – “bae” e tij.

Kujtojmë se hera e fundit që Justin u shfaq në MET Gala ishte në 2015 dhe në atë kohë u përzgjodh si
ndër të veshurit më bukur për eventin.

Ndërsa Hailey u shfaq në 2019 me një fustan elegant ngjyrë pink, por pa Justin.

Veç e veç u pëlqyen, por këtë herë bashkë e morën më shumë vëmendjen.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN1 vit që nuk pastron vetullat dhe mustaqet!

Habit botën 31 vjeçarja nga Danimarka

U zgjodhën njerëzit më me ndikim nga “Time"

Pse unaza e Meghan mori kaq vëmendje?

Skeptike ndaj vaksinës së Covid-19

Nicki Minaj e ftojnë në Shtëpinë e Bardhë