MENU
klinika

"I premtova Spiros se do të kthehesha për kafe"

Leli kap lopatën dhe pastron plehun

22.09.2021 - 12:40

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli, e ka nisur ditën e sotme bashkë me Spiron, një fshatar nga Beshishti, me të cilin ka pastruar plehun në katua.

Leli është shprehur se e mbajti premtimin të cilin i kishte dhënë Spiros se do të kthehej në shtëpinë e tij për të pirë një kafe, pasi rruga e Beshishtit të përfundonte, dhe kështu bëri.

Në një postim në rrjetin e tij social Facebook, ku ka publikuar edhe fotografi nga dita e sotme, kryetari i Bahskisë së Vlorës u shpreh shumë i kënaqur për punët e përditshme që janë lehtësuar, falë rrugës

“E dëshmon këtë fakti që Spirua ka rritur numrin e lopëve. Jam i bindur që do të ndodh njësoj edhe me banorët e tjerë. Do të kthehem sërish në Beshisht sepse rruga e ka bërë zonën një zgjatim të qytetit.”, shkruan ai në fund.

 

Dyshohet për vrasës me pagesë. Lihen të lirë 23 të shoqëruar

Shpallen në kërkim 2 persona për ekzekutimin e Demir Backës

23 vite më parë i vranë motrën dhe bashkëshortin e saj

Ekzekutimi i biznesmenit në Fier/ Dyshohet për konflikte pronësie

Dështimi i kultivimit të domates

Balla takim me fermerët në Roskovec

U largua pasi përplasi e mori zvarrë viktimën

Arrestohet autori i aksidentit të rëndë në Berat