MENU
klinika

Po pushon në Mykonos

Luana Vjollcën e krahasojnë me aktoren e njohur

14.09.2021 - 18:04

Pas festës së 30-vjetorit, Luana Vjollca “u arratis” në Mykonos. Moderatorja po kalon disa ditë pushim në Greqi, nga ku poston shpesh foto e video në Instagram.

Së fundmi ajo po shijon edhe jetën e natës, pasi me aq sa ka treguar ajo prej kohësh shmangte vendet me shumë njerëz.

Teksa shfaqet duke kërcyer dhe argëtuar në vendet me muzikë të Mykonos, Luana ka zbuluar se në Mykonos e krahasojnë me aktoren e njohur kolumbiano-amerikane Sofia Vergara. “Këtu më thërrasin Sofia Vergara”, shkruan ajo krahas një fotoje të postuar në Instastory.

Sofia Vergara at 23 and 47. | Sofia vergara style, Sofia vergara, Sofia vergara body

Sa i përket televizionit, fansat kanë kërkuar një përgjigje nëse do fillojë sërish “Shiko kush luan” apo se çfarë projekti po sjell Luana. Megjithatë, ajo zbuloi se së shpejti do të bejë një lajmërim për sezonin, ndaj ne na mbetet të presim!

/News31

1 vit që nuk pastron vetullat dhe mustaqet!

Habit botën 31 vjeçarja nga Danimarka

U zgjodhën njerëzit më me ndikim nga “Time"

Pse unaza e Meghan mori kaq vëmendje?

Skeptike ndaj vaksinës së Covid-19

Nicki Minaj e ftojnë në Shtëpinë e Bardhë