MENU
klinika

I plagosuri përfundon te Trauma

Përplasi kalimtarin, arrestohet 19-vjeçari në Përmet!

26.09.2021 - 10:12

– Një i ri është arrestuar në Përmet pasi ka përplasur me makinë një kalimtar.

19 vjeçari, banues në Gjirokastër, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen” në hyrje të qytetit të Përmetit ka përplasur A. Xh., 56 vjeç. Ky i fundit ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë.

Shërbimet e seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasin P. V., 19 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi në hyrje të qytetit të Përmetit ky shtetas duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen”, ka përplasur shtetasin A. Xh., 56 vjeç, banues në Përmet, i cili është transportuar për në Spitalin e Traumës Tiranë”, thotë policia.

Materialet në ngarkim të të riuti kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Përmet për veprime të mëtejshme.

Çfarë rezultoi nga hetimet e policisë

Arrestohet drejtori në Këshillin e Qarkut Vlorë

Ndalohen 3 persona në Vlorë

Grabitën dosjet për pronat në Dhërmi

Si shndërrohet në skemë korrupsioni vendngjarja

Aksidentet rrugore/ 10 mijë viktima në 3 dekadat e fundit

ILD kërkoi uljen e pagës së gjyqtarit të Vlorës

KLGJ cakton masën disiplinore për Hektor Sinanajn