MENU
klinika

Detaji që po çmend rrjetin

Rita Ora e fejuar?

14.09.2021 - 13:08

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë.

Pjesë e mbrëmjes ishte edhe artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila u pa në këtë mbrëmje e shoqëruar nga i dashuri i saj, Taika Waititi.

Çifti dukeshin të dashuruar dhe plot hijeshi me veshje e tyre.

Dyshja gjithashtu u ndalën shpejt në tapetin e kuq për të folur me prezantuesen e “Vogue”, Keke Palmer, ku Waititi po fliste për lidhjen e tij me Orën. Ata patën gjithashtu momente “funny” me Jimmy Fallon.

Rita dukej e mahnitshme në një veshje të markës “Prada” me stoli plotësuese diamanti, por është unaza në gishtin e saj të fejesës, që tërhoqi gjithë paparacët dhe mediat.

Në fillim të këtij muaji dyshja kishte fansat që spekulonin se Waititi e kishte bërë propozimin pasi Rita publikoi një InstaStory një fotografi me një unazë në gisht pak javë më parë.

Rita më pas e fshiu këtë postim, i cili tregonte dorën e saj të majtë me një unazë dhe një manikyr special. Sigurisht fansat e saj direkte menduan se gishti i unazës u mbulua pasi kishte unazë e mesa duket është e vërtetë.

Këngëtarja shqiptare është tashmë e lidhur prej 3 vitesh me producentin.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN1 vit që nuk pastron vetullat dhe mustaqet!

Habit botën 31 vjeçarja nga Danimarka

U zgjodhën njerëzit më me ndikim nga “Time"

Pse unaza e Meghan mori kaq vëmendje?

Skeptike ndaj vaksinës së Covid-19

Nicki Minaj e ftojnë në Shtëpinë e Bardhë