MENU
klinika

Përgatitjet

Rita Ora së shpejti koncert në Paris

26.09.2021 - 07:10

Këngëtarja  e njohur Rita Ora do të mbajë një koncert gjigant në datën 30 Shtator në Francë.

Ajo do të ngjitet në Kullën ‘Eiffel’ të Parisit, ku do të interpretojë në një koncert recital para miliona fansave.

 

Burime përkatëse kanë treguar se biletat tashmë kanë dalë në shitje dhe se këngëtarja shqiptare ëshët shumë e entuziazmuar për koncertin.

Rita ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa video, duke zbuluar se si kanë shkuar përgatitjet për natën e saj të spektaklit.