MENU
klinika

Flakët po afrohen drejt pyllit me pisha

Zjarr masiv në varrezat e Peshtanit

24.09.2021 - 13:07

Një zjarr masiv ka përfshirë varrezat e fshatit Peshtan në Fier. Siç shihet dhe nga flakët po përhapen në një zonë të pyllëzuar dhe deri tani janë djegur disa parcela me ullishte.

Zjarri po përhapet me shpejtësi dhe po i afrohet pylli me pisha që është aty pranë.

Siç raportojnë mediat nga flakët rrezikohen dhe disa antena të kompanive telefonike të cilat janë vendosur në kodrën ku ka rënë zjarri.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ambientalisti: Zgjidhja e vetme groposja në dhe

Patos/ Digjet fusha e mbetjeve urbane në Zharrëz!


Dyshohet për vrasës me pagesë. Lihen të lirë 23 të shoqëruar

Shpallen në kërkim 2 persona për ekzekutimin e Demir Backës

23 vite më parë i vranë motrën dhe bashkëshortin e saj

Ekzekutimi i biznesmenit në Fier/ Dyshohet për konflikte pronësie

Dështimi i kultivimit të domates

Balla takim me fermerët në Roskovec

U largua pasi përplasi e mori zvarrë viktimën

Arrestohet autori i aksidentit të rëndë në Berat