MENU
klinika

Detajet e para

Gjendet i pajetë një 47-vjeçar në Durrës

17.10.2021 - 11:09

Një 47-vjeçar është gjetur i pajetë në Mazë të Durrësit.

Sipas policisë sot, rreth orës 09:10, në fshatin Radë, Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit.