MENU
klinika

Rama nxjerr video nga kantieri i urës së Drinit të Zi

Me “Vallen e Kukësit” si kolonë zanore: Puna s’ndalet

15.10.2021 - 10:39

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga kantieri për ndërtimin e urës së madhe të Drinit të Zi në Kukës.

E si kolonë zanore Rama ka zgjedhur “Vallen e Kukësit”, teksa shkruan se puna nuk ndalet.

“MIRËMËNGJES 
dhe me pamjen e punës që nuk ndalet për urën e madhe të Drinit të Zi në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Plagosen rëndë tre persona

Përplaset ambulanca, vdes pacientja

Aksidenti ku u përfshi makina e eskortës së Berishës

Policia e Lezhës sqaron çfarë ndodhi me drejtuesin e Benz-it

Arrestohet 21-vjeçarja, ende në kërkim bashkëjetuesi i saj

Zhvatnin shtetas të huaj përmes ‘Call Center-it’

Shkodër/ Fabrika u mbyll në mënyrë misterioze

Punëtoret kërkojnë pagat e tre muajve