MENU
klinika

Gruaja i ka hakeruar telefonin

Nga Argjentina: Icardi dhe Wanda drejt divorcit

18.10.2021 - 19:21

Telenovela me protagonistë Mauro Icardi dhe Wanda Nara është pasuruar me një episod tjetër. Pas tradhtisë së supozuar të sulmuesit të PSG-së, lajmi nga Argjentina vjen se tw dy do tw ndahen.

Historia e gruas-agjente, në të cilën dora e Wanda-s pa unazë u përshtat dhe “unfollow” në profilin e burrit të saj në Instagram, janw vetwm shenjat e para tw ndarjes.

Sipas asaj që u raportua nga programi televiziv “Los Angeles de la manana”, LAM, aktorja China Suarez i kishte shkruar Icardit për të “takuar në një vend ku askush nuk e njihte, në një disko”.

Ndoshta përmes aplikacionit Telegram, më pak i popullarizuar se WhatsApp dhe ndoshta më i dobishëm për të biseduar dhe thirrur njëri -tjetrin në fshehtësi. Wanda, nga ana e saj, kishte punësuar një hetues privat për të zbuluar lëvizjet e burrit të saj, madje duke shkuar aq larg sa të hakonte celularin e tij në mënyrë që të zbulonte tradhtinë.

Icardi ka lënë stërvitjen në Paris Saint Germain për të shkuar në Milano dhe për të diskutuar me gruan e tij, zhvillimet e ardhshme me të cilat çifti do të duhet të përballet. Por duket se nuk ka paqe.