MENU
klinika

Stadiumi i gjithi kuqezi

“Përjetësisht”, koreografia që spikati në “Air Albania”

12.10.2021 - 21:09

Është një mbrëmje historike për Kombëtaren shqiptare dhe tifozët kuqezi i janë përgjigjur në mënyrën më të bukur. Momenti i himnit dhe më pas futja në fushë e skuadrave të Shqipërisë dhe Polonisë ka sjellë një atmosferë elektrizuese në “Air Albania Stadium”.

Tifozëria kuqezi ka shpërthyer në brohoritje dhe më pas në kore atdhetare… dhe një koreografi e bukur në tribunën pas njërës portës, ku janë vendosur Tifozat Kuq e Zi, me të shkruar “Përjetësisht”.

Pastaj një minutë heshtje në nderim të komentatorit Kosta Grillo, që u nda nga jeta para pak ditësh. Ndeshja është e luftuar dhe Shqipëria pati një rast të artë me Roshin…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Lëvizje të detyruara për trajnerin

Formacioni zyrtar kuqezi ndaj Polonisë