MENU
klinika

Dy persona të lënduar rëndë

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji

20.11.2021 - 10:29

Elbasan, në orët e vona të mbrëmjes së Premte dy automjete janë përfshirë në një aksident,  dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë.

Aksidenti sipas burimeve zyrtare ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Nuk janë të qarta shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa dy të plagosurit janë transportuar në repartin e kirurgjisë në spitalin e Elbasanit dhe sipas burimeve spitalore gjendja e tyre është e stabilizuar dhe pa rrezik për jetën.

Era e fortë dëmton shtyllat elektrike

Disa fshatra pa energji në Lezhë e Korçë

Ekzekutoi ish-agjentin e Policisë së Elbasanit

Arrestohet në Gjermani shqiptari i shumëkërkuar

Në pranga 3 persona, 1 në kërkim!

Peqin, policia zbulon arsenal armësh dhe drogë