MENU
klinika

Pandemia i prishi planet...

Dhurata Dora dhe Ledri Vula bashkojnë forcat për një duet

20.11.2021 - 10:20

Dhurata Dora dhe Ledri Vula do të vijnë me një bashkëpunim. Një duet mes tyre ishte i prishtëm pasi dyshja kanë një miqësi shumë të mirë dhe ishte vetëm çështje kohe që t’i shihnim bashkë. Planet e artistëve kanë qenë të mëhershme por janë shtyrë për shkak të pandemisë.

Ende nuk dihet asnjë detaj rreth këngës apo kur mund të publikohet. Kujtojmë që dueti më i fundit i Ledrit ishte ai me Taynën. Ndërsa Dhurata solli tre muaj më parë “Mi Amor” në bashkëpunim me Noizy-n.

Zhgënjimet që ka marrë nga shoqëria

Stresi rrëfehet haptazi në shtëpinë e BBV Kosova

Çfarë shkruhet për reperin e njohur

Don Xhoni ‘shënjestrohet’ nga mediat serbe

Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit!

Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

Pas deklaratës së bujshme, reagon këngëtarja serbe

“Shaqiri dëgjon këngët e mia para ndeshjes…”!